Razer BlackWidow V4 75% – nowa i jeszcze lepsza wersja kultowej klawiatury

Razer przedstawił dzisiaj przełomową klawiaturę BlackWidow V4 75%. Urządzenie, ucieleśniające idealną harmonię gamingowej precyzji i personalizacji,  ma solidną aluminiową konstrukcję, uszczelnianą płytę, klawisze z gniazdami pozwalającymi na ich wymianę, całkowicie nowe przełączniki mechaniczne i żywe podświetlenie Razer Chroma™ RGB, które zapewnia niezapomniane wrażenia, będące klasą samą w sobie.

„Klawiatura BlackWidow V4 75%, płynnie łącząc możliwości personalizacji z gamingiem, jest wynikiem wsłuchiwania się Razera w głos społeczności” – powiedział Barrie Ooi, szef Razer PC Gaming Division. „Jej architektura z możliwością wymiany przełączników podczas pracy, w połączeniu z naszymi elitarnymi przełącznikami mechanicznymi i adaptacyjnym oświetleniem Chroma RGB, umożliwia graczom dostosowanie tej wyjątkowej klawiatury do ich potrzeb”.

Arcydzieło z możliwością wymiany przełączników podczas pracy; wyposażone w mechaniczne przełączniki o wyczuwalnym skoku nowej generacji Razer Orange

Dostępna w czarnej i białej wersji kolorystycznej, Razer BlackWidow V4 75% oferuje kompatybilność z 3- lub 5-pinowymi przełącznikami dla jeszcze większych możliwości personalizacji. Innowacyjna konstrukcja płytki drukowanej (PCB) wyposażonej w gniazda pozwala użytkownikom na płynną wymianę przełączników na inne wybrane przez nich przełączniki mechaniczne, dając im tym samym absolutną kontrolę nad klawiaturą.

Zobacz również: Najlepsze klawiatury gamingowe do 300 zł – ranking sierpień 2023

Klawiatura, wyposażona w całkowicie nowe przełączniki mechaniczne 3 generacji Razer Orange Tactile, charakteryzuje się wyższym punktem aktywacji i czystszym profilem dźwiękowym, który rozbrzmiewa z każdym naciśnięciem klawisza.

Doskonała dynamika pisania i precyzja akustyczna

Klawiatura BlackWidow V4 75% została precyzyjnie zaprojektowana – wyposażono ją m.in. w uszczelnioną płytę z wzmocnionego laminatu FR4 oraz dwie warstwy pianki tłumiącej dźwięk. Jedna warstwa jest umieszczona pomiędzy płytką drukowaną (PCB) a płytką FR4, podczas gdy druga jest umieszczona na spodzie obudowy, aby zredukować niepożądane brzęki i pogłos.

Stabilizatory zamontowane na płytkach zostały również fabrycznie nasmarowane, aby zapewnić płynniejszy ruch klawiszy, jednocześnie skutecznie redukując wszelkie niepożądane dźwięki grzechotania. Ponadto, płytka drukowana klawiatury została zaprojektowana z myślą o obsłudze wkręcanych stabilizatorów, jeśli użytkownicy zdecydują się wymienić standardowe stabilizatory. W ten sposób BlackWidow V4 75% zapewnia lekkie, zrównoważone naciśnięcia klawiszy, które rozbrzmiewają pełnym, satysfakcjonującym dźwiękiem, oferując niezrównane wrażenia z pisania.

Po mistrzowsku kompaktowa, z oszałamiającą immersyjną technologią Chroma RGB

Smukły układ klawiatury 75% zapewnia graczom dostęp do wszystkich niezbędnych klawiszy, przy jednoczesnym pozostawianiu szerokiej przestrzeni do manewrowania myszą. Zamknięta w wytrzymałej ramie ze stopu aluminium 5052, klawiatura  gwarantuje trwałość, jednak bez uszczerbku dla estetyki. Razer Chroma RGB z 2-stronnym dolnym podświetleniem i podświetleniem każdego klawisza przekształci stację bojową graczy w estetyczne arcydzieło.

Wyjątkowe funkcje gamingowe

Wielofunkcyjna rolka i klawisze multimedialne pozwalają graczom na wygodną i łatwą realizację swoich potrzeb związanych z rozrywką. BlackWidow V4 75% to klawiatura w pełni wyposażona w najwyższej jakości funkcje gamingowe, w tym polling rate do 8000 Hz, w pełni programowalne klawisze (za pośrednictwem Razer Synapse), nakładki Doubleshot ABS, N-key rollover i anti-ghosting.

Stworzona dzięki opiniom i głębokiej pasji społeczności, klawiatura BlackWidow V4 75% jest odpowiedzią Razera na zbiorowe wezwanie graczy na całym świecie. Każdy szczegół tej klawiatury świadczy o nieustannym dążeniu Razera do wzmocnienia swojej społeczności za pomocą narzędzi zakorzenionych w innowacji.

Najnowsza legenda w podziwianym panteonie urządzeń BlackWidow V4, szczycącym się takimi gigantami jak BlackWidow V4 Pro, czy najświeższe BlackWidow V4 i BlackWidow V4 X, ta klawiatura jest synonimem zaangażowania Razera. Każde naciśnięcie klawisza jest świadectwem naszej obietnicy: niezrównanych wrażeń z gry, wyrzeźbionych z precyzją, jakością i szczyptą śmiałości.

Źródło: informacja prasowa

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?