Razer tworzy swoją maskę na twarz RGB!

Razer twierdzi, że planuje dostarczyć swoją koncepcyjną maskę N95 wielokrotnego użytku. Zaprezentowany w styczniu Project Hazel zawiera aktywne wentylatory dyskowe, oświetlenie Chroma RGB i projekcję głosu. Maska na twarz jest również przezroczysta, co pozwala na czytanie z ruchu warg i widzenie wyrazów twarzy podczas rozmowy z ludźmi.

„Myśleliśmy, że to jest projekt koncepcyjny i czy będzie to miało znaczenie, gdy szczepionki i wszystko zostanie wdrożone” – mówi dyrektor generalny Razer, Min-Liang Tan w wywiadzie dla Yahoo Finance. „Zamierzamy uczynić to rzeczywistością i wysłać inteligentną maskę”.

Inteligentna maska ​​Razera zadebiutowała na targach CES 2021 na początku tego roku, z odłączanymi i ładowalnymi wentylatorami oraz błyszczącą powłoką zewnętrzną wykonaną z wodoodpornego i odpornego na zarysowania plastiku pochodzącego z recyklingu. Wentylatory działają również jako wzmacniacze głosu, dzięki wbudowanym mikrofonom, dzięki czemu podczas mówienia nie słychać stłumionego dźwięku. Podświetlenie Chroma RGB sprawia, że ​​dwa wentylatory świecą się, a nawet automatycznie oświetla usta, gdy robi się ciemno, aby inni mogli zobaczyć, jak mówisz. To inteligentna maska, która jest pełna technologii, ale Razer podkreśla, że ​​jest wygodna w noszeniu dzięki regulowanym pałąkom na uszy.

Razer nie zobowiązał się do ustalania żadnych cen ani daty premiery, a firma będzie również potrzebować zezwoleń i certyfikatów wydanych przez Food and Drug Administration, Centers for Disease Control and Prevention lub Occupational Safety and Health Administration. Nie powstrzymuje to jednak Razera przed urzeczywistnieniem tej inteligentnej maski.

Źródł0: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?