Przystań Xiaomi – wybierasz się nad morze? Xiaomi też tam będzie!

Morze, plaża, leżaki… wszyscy o tym marzymy, ale całodniowe „wypiekanie się” na słońcu potrafi czasem znużyć. Xiaomi wychodzi naprzeciw plażowej nudzie i zaprasza wszystkich wczasowiczów do Przystani Xiaomi – specjalnych stref rozrywki, które znajdziecie w czterech punktach na bałtyckim wybrzeżu!

Firma Xiaomi przygotowała mobilną strefę rozrywki, która od początku lipca aż do końca sierpnia będzie obecna na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. W specjalnie przygotowanych punktach każdy chętny może przetestować i zakupić wybrane produkty chińskiego producenta, wziąć udział w prostych konkurencjach z nagrodami (do wygrania m.in. piłki plażowe, torby plażowe i zimne napoje sygnowane logo Xiaomi) i konkursach czy… zrobić szybkie pranie!

Przez 54 dni trwania akcji Xiaomi planuje rozdać ponad 15 000 upominków. Wśród atrakcji m.in. warsztaty z jogi i zumby, „piłeczkowy labirynt”, gigantyczna jenga, zawody w limbo i klasyczna gra w bule. Mówimy „NIE” plażowej nudzie i zapraszamy do „Przystani Xiaomi” w terminach:

  • 2 – 11 lipca 2021 – Międzyzdroje,
  • 16 – 25 lipca 2021 – Kołobrzeg,
  • 30 lipca – 15 sierpnia 2021 – Łeba,
  • 20 sierpnia – 31 sierpnia – Władysławowo.

Warto śledzić media społecznościowe Xiaomi Polska, a w szczególności hashtag #XiaomiPrzystan, pod którym pojawiać się będą specjalne, wakacyjne promocje: Facebook,  Instagram.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?