Xiaomi ogłasza partnerstwo z YouTube

Xiaomi ogłasza partnerstwo z YouTube. Użytkownicy Xiaomi będą mogli skorzystać z przedłużonego okresu próbnego YouTube Premium na wybranych urządzeniach. Otrzymają dwa miesiące YouTube Premium na smartfonach Redmi Note 11 – oznacza to dostęp do najlepszych treści bez reklam i w trybie offline.

YouTube Premium obejmuje subskrypcję YouTube Music Premium, gdzie użytkownicy mogą uzyskać nieograniczony, wolny od reklam dostęp do milionów oficjalnych utworów oraz występów na żywo, coverów i remiksów.

Zobacz również: Duża przecena Xiaomi Redmi 9A – smartfonu dla każdego

„Z roku na rok użytkownicy oglądają coraz więcej materiałów wideo online, dlatego uważamy, że ważne jest, aby umożliwić im korzystanie z wysokiej jakości treści na nowe sposoby. Cieszymy się, że możemy współpracować z YouTube. Dzięki tej współpracy użytkownicy Xiaomi będą mogli oglądać bez przeszkód treści, które kochają. Mamy nadzieję, że będzie to początek długotrwałej współpracy między nami a YouTube, przyniesie ona korzyści naszym użytkownikom” – powiedział Hanson Han, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Xiaomi International.

Urządzenia, których dotyczy promocja:

⦁ Redmi Note 11 Pro 5G
⦁ Redmi Note 11 Pro
⦁ Redmi Note 11S
⦁ Redmi Note 11

Użytkownicy mogą skorzystać z oferty YouTube Premium na wybranych smartfonach Xiaomi. Wystarczy otworzyć preinstalowaną aplikację YouTube i postępować zgodnie z instrukcjami lub odwiedzić stronę youtube.com/premium.

Źródło: materiały prasowe | Ilustracja wprowadzenia: materiały Xiaomi

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?