Xiaomi świętuje otwarcie ponad 1000 sklepów na świecie!

Otwarcie 1000. sklepu to znak, że marka chce być blisko swoich fanów i jednocześnie świetna okazja do zaprezentowania kolejnych super promocji!

Xiaomi ogłosiło dziś, że otworzyło już ponad 1000 sklepów firmowych na świecie (nie licząc Chin i Indii), co jest wielkim krokiem milowym w globalnym rozwoju marki. Aby uczcić tę doniosłą okazję, Xiaomi organizuje akcję promocyjną „1000 Sklepów Xiaomi” zarówno online, jak i offline. To wyraz wdzięczności dla fanów i lojalnych klientów, którzy pomogli firmie osiągnąć ten poziom.

Wbrew przeciwnościom – sklep numer 1000 otwiera się po trudnym, ale udanym roku

Ten wyczyn został osiągnięty pomimo trudnych warunków, z jakimi borykają się sklepy stacjonarne na całym świecie. Sukces Xiaomi wbrew temu trendowi świadczy o sile marki w oczach konsumentów oraz o ogromnym potencjale firmy do rozwoju.

Punkty MiStore to niezależne sklepy detaliczne zakładane przez partnerów Xiaomi. Wszystkie sklepy prowadzone są zgodnie ze ścisłymi wytycznymi Xiaomi i sprzedają wyłącznie oficjalnie autoryzowane produkty marki. Utrzymywane są w najwyższym standardzie i stanowią wizytówkę Xiaomi w sektorze retail.

Pięć lat zajęło stworzenie światowej sieci sklepów

Pierwszy, poza Chinami, sklep Xiaomi otworzył się dla fanów w Singapurze w 2016 roku.
Od tego czasu liczba sklepów na całym świecie gwałtownie wzrosła.

Obchody tego niewątpliwego sukcesu rozpoczną się promocją online oraz dużymi wyprzedażami dostępnymi w większości stacjonarnych sklepów Xiaomi. Ekskluzywne upominki będą opatrzone specjalnie zaprojektowanym logo Xiaomi z napisem „Dziękujemy” w kilkudziesięciu różnych językach – wyraz wdzięczności dla wszystkich fanów, dzięki którym to osiągnięcie stało się możliwe.

Nie możemy wyobrazić sobie lepszego sposobu, aby odwdzięczyć się wszystkim, którzy wspierali nas w tym trudnym roku!

Promocje dla fanów z Polski

Święto jest globalne, ale promocje – lokalne. Polscy fani Xiaomi mogą liczyć na solidną obniżkę cen. Promocje będą rozłożone na kilka etapów, warto sprawdzać, co akurat jest dostępne.

Promocje obowiązują w sklepach Xiaomi: www.mistore.pl, www.mi-home.pl, www.mimarkt.pl w sieciach handlowych i e-sklepach. Dostępność produktów w różnych kanałach sprzedaży może się różnić.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?